(2pcs) 12V Relays,din Rail,12V Coil dc/ac,Silm,PLC Signal Relay,HF41F/12-ZS 5 Pin 1NO 1NC 6A SPDT with LED Indicator SPDT with Jumper with Socket Base,12 Volt Relay dc,Load MAX 6A 250VAC/30VDC 41F-12V 2
(2pcs) 12V Relays,din Rail,12V Coil dc/ac,Silm,PLC Signal Relay,HF41F/12-ZS 5 Pin 1NO 1NC 6A SPDT with LED Indicator SPDT with Jumper with Socket Base,12 Volt Relay dc,Load MAX 6A 250VAC/30VDC
Product Features
- Relay: 41F-1Z-C4-1
- Power: Input 12V; Maximum load 6A/250VAC or 6A/30VDC